Červen 2007Maroš Klimpl odchází, obrana zdevastována!

27. června 2007 v 14:56 Fc Baník Ostrava
OSTRAVA - Špatná zpráva se píše velmi těžce, ale nic naplat. Naše opora obrany Maroš Klimpl odchází do dánské ligy za Martinem Raškou.

O jeho hráčský um projevil dánský klub Midtjylland a Maroš se tak ocitne po boku našeho bývalého gólmana Martina Rašky, který již v tomto klubu působí.


Vyjádření z oficiálu:
"Maroš Klimpl podával v Baníku velmi dobré výkony, které mu vynesly místo ve slovenské reprezentaci. Nyní o jeho služby projevil velký zájem dánský Midtjylland, který předložil zajímavou nabídku pro hráče i klub. Tu jsme se po zralé úvaze a rozhovorech s trenérem Karlem Večeřou rozhodli akceptovat. Hleděli jsme na sportovní i ekonomické hledisko," poznamenal Lička.

Nezbývá než hořce polknout a popřát Marošovi hodně zdaru a sportovních úspěchů v Dánsku. Maroši díky za všechny FANS, kterým jsi ukázal jak se hraje fotbal a díky svému hernímu talentu nejednou podržel náš Baníček nad vodou. Měj se tam fajn a držíme palce.


Dovětek:

Vedení ještě zapomnělo na dobře hrajícího Davida Střihavku. Všichni bysme byli velmi rádi, kdy se tento výborně hrající útočník také prodal. Ono peněz není nikdy dost a Baník může klidně hrát od šestého místa dolů. Na to tu si už pomalu začínáme zvykat, že když se Baník pomalu dává dohromady je třeba jej utnout a poslat do hlubin fotbalové ligy...

Titul přeci máme z roku 2004 a na další je času dost. Však ostraváci si rádi zase dvě desítky let počkají na další triumf.

Omlouvám se, ale hořká pachuť drancování týmu mi jde proti srsti. Berte to jako výstřel do tmy od rozčarovaného fanouška Baníku Ostrava.